| anonim_4396 a întrebat:

Imi explica si mie ce naiba inseamna " Ti/a trimis o cerere de oprire ignorare " avand in vedere ca eu nu am acel user la ignore?

http://imgur.com/ZM9QjpQ

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tu nu-l ai pe el, dar te are el pe tine! Și când vrea să se răzgândească, e musai să-i dai ȘI tu voie.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Ciudata chestie nu am ce zice. Cred ca au bagat chestia asta cand au schimbat si "fata" site. ului.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Ce mă irită pe mine la maximum, e faptul că userii ignorați / care mă ignoră NU pot fi raportați direct; trebuie să dau link prin formularul de CONTACT.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Ce ma irita pe mine e ca inca pot vedea ineptiile cui i/am dat ignore. Ce inteligenta de maimuta a avut ala care a avut ideea asta brilianta, ma depaseste.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, și asta...

| Fatamuntilor a răspuns:

El te are pe tine, nu tu pe el!
Poate i-a trecut,, drracii' pe tine si vrea sa isi ceara scuzerolling on the floor
E cel mai dragut lucru cand iti trimite cerere de dezignorare.Eu zic sa te gandesti!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

La cat de prost e, nu cred eu ca vrea sa isi ceara scuze. Doar si/a dat seama ca a dat dovada de prostie si nu ii convine cum arata.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci iti sta bine pe lista lui de ignorati

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Plang cu lacrimi de crocodil, nu gluma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-a blocat și acum vrea să te deblocheze, dar îi trebuie permisiunea ta probabil.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha. Imi da ignore de ciuda ca nu sunt de acord cu el si acum i s/a facut dor de mine? Haios nu am ce zice.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Sigur il ai la ignore si ai uitat tu. Altfel, teoretic nu avea cum. Tu i-ai dat ignore, iar el ti-a trimis o cerere pentru a-l debloca ca sa zic asa.

| anonim_4396 explică (pentru Bisbiavatar12):

Uite pe cine am eu la ignore Einstein. Nu vorbesc aiurea. http://imgur.com/CVzqF1j