| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp am inceput sa suflu si in iaurt, studiind modul de abordare al administratiei TPU a problematicii userilor "incomozi".
Si asa ca imi vine sa ma gandesc la o chestiune aparent nevinovata: tinand cont ca "userii avertizati sunt monitorizati atent" (vorbele D-nei administratoare Cristina), oare ne sunt "monitorizate" si mesajele pe care ni le trimitem intre noi?

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Da...Sunt monitorizate.
TOT DE PE SITE E MONITORIZAT...
Dar intrebarea este:Are cineva talentul sa le verifice pe toate?
TRUE STORY by Troll Face-Darcos

Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Darcos):

Am fugit sa le sterg atuncea, ha, ha. Sper sa nu fi ajuns chain-letters...

| Darcos a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara fundita din coaja de portocale?

| anonim_4396 explică (pentru Darcos):

Eu iti dau ce vrei tu, ca mie nu imi trebuie... dar cred ca e futil, nu vad cum ar rezista prea mult postarea asta live rolling on the floor

| Darcos a răspuns (pentru anonim_4396):

Rezista...Omul cu avatarul meu e invincibil(Arma-un bat; Armura-o bluza albastra; Scut-un servetel

Pune funda ca daca mi-o sterge... Mi-o sterge...

26 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Mesajele private trimise intre utilizatori sunt inregistrate, dar nu le verificam decat in situatia in care exista o raportare a unui mesaj nepotrivit insotit de print screen sau cu acordul utilizatorului.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Bună, Alexandra!big grin
La muncă duminica? Ce viață e asta?

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ma trec fiorii citind fraza: " Mesajele PRIVATE sunt inregistrate si le si citim daca vrem"...
Eu pusesem intrebarea intr-o doara, nu ma asteptam sa declare careva ca chiar le citeste daca asa considera el ca e bine...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Nu îți înțeleg șocul, nu e prima oară când declară asta cu non-șalanță.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-am fost pe faza alta data rolling on the floor
Oricum, cu asta m-au rapus! Acum cum mai fac eu chat erotic cu femei maritate, pe TPU? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu nonsalanta rolling on the floor
si eu cica trebuie sa astept sa-mi vina randul sa-mi stearga conturile. chiar sunt curioasa cat dureaza...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-a sters mie in schimb postarea aia de ieri, cu vreo 50 de raspunsuri, ca ii venise randul rolling on the floor
Chiar, oare de ce sa mai plang ca n-au trafic, din moment ce orice postare interesanta de pe TPU, cu peste 50 de raspunsuri, instantaneu se considera a fi "irelevanta"?
PS. Deci daca apar pe twitter pozele tale goala, ce mi le-ai atasat la mesaje, sa stii ca le-au postat ei, nu eu rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha!
n-apar pe twitter ca si acum sunt ochii iesiti din orbite. le mai trebuie ceva timp sa-si revina rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bre, tu ma faci sa fug sa imi verific mesajele, poate am ratat ceva...
rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Te-ai trezit? Buna dimidupamiaza happy Acum se explica de ce au disparut atitea carute de intrebari si raspunsuri. Cit pe ce sa dau vina pe nevinovata blonda a anului laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corect. Au disparut, pentru ca o daduse IEma pe pocaiala, adicatelea era la ora de falsa sinceritate si pietate laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor rolling on the floor
eu le-am sters pe toate ale tale in tanga de piele rosie. le-am salvat nu mai te supara asa rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Le-ai sters pe alea in tanga si le-ai lasat pe alea fara tanga? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
eee, si tu acum. le las lor sa vada ce e mai bun ca, sa fiu sincera, e acolo sa nu fie cu deochi rolling on the floor

P. S. vezi in ce lumina te pun mai Poniule? sau sa recunosc ca m-am uitat cu lupa la ele? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo de lupa si poze... ghiciti cine e woofy: stewardesa aia de se machiaza, aia de se pozeaza, sau aia cu fundul (fundul?) gol de isi face patul?
http://mann.no.msn.com/kultur/synet-bedrar#image=1

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

ce-au prins-o! rolling on the floor
trebuie sa plec. ne vedem mai tarziu daca nu-mi vine randul pana atunci happy

| IMC90 a răspuns (pentru TPU.ro):

''Mesajele private trimise intre utilizatori sunt inregistrate''

pai, in cazul asta nu va uitati peste ale mele, ca faceti infarct.

| Vizitiul a răspuns:

Da' si normal! D-aia sunt eu suspendat pentru anumite iesiri, pentru ca doamna Cristina ma arunca in beci, impinsa fiind de gelozie.

| Woodenpints91 a răspuns:

Trimite-mi mie un mesaj în care să spurci unul din admini... să vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of course. nu te iarta happy

| NeneaGogu a răspuns:

Mai mult ca sigur, is watching us '@-@

| Darcos a răspuns:

Inca nu mi-au sters funda happy