| gabitzu11 a întrebat:

La ce punctaj la TPU se trece de la junior la urmatorul stagiu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Gabitzuhappy nu conteaza punctajul, trebuie sa ai doar 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri, apoi admini vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior..fii activ pe site si vei avea castig de cauzawinking
O zi frumoasa sa aihappy

14 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

La 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate pe site devii Senior de la Junior.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu punctajul conteaza ci trebuie sa ai minim 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri.Bun venit si mult noroc.

| VladPetcu a răspuns (pentru anonim_4396):

Traiasca googlelaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VladPetcu):

Poti sa explici acest comentariu? Ti se pare ceva amuzant?

| VladPetcu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai luat asta de pe google asa am cautat si eu prima data cand nu sitam laughinglaughingwinking
Dar, nu are nimic toti invatam de la altiiwinkingbig grin
Mult succes,
Vlad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VladPetcu):

1.Nu ma intereseaza ce scrie pe google.Citeste regulamentul.
2.Iti cer sa iti schimbi numele de "ExpertulTPU" singur, pentru a nu duce in eroare pe ceilalti utilizatori.
3.Glumeste cu cune doresti, dar la T/A.Eu nu ma aflu aici pentru glume.OK?

| VladPetcu a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Numele meu este permis si nu este problema ta ce nume am.
2.Stiu regulamentul.

| MrAngelus a răspuns:

Un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Lightning1997 a răspuns:

Nu conteaza punctajul, trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ai contul TPU pentru a deveni utilizator senior.

| MrAngelus a răspuns (pentru VladPetcu):

Atata timp cat te-a ajutat mai conteaza daca a copiat de undeva raspunsul sau l-a creat chiar ea/el?

| VladPetcu a răspuns (pentru MrAngelus):

Nu m-a ajutat l-a ajutat pe respectivul utilizator ca eu stiamhappylaughing

| MrAngelus a răspuns (pentru VladPetcu):

Scuze, ma rog, ai inteles ce vroiam sa spun

| VladPetcu a răspuns (pentru MrAngelus):

Am inteleswinking