| Eru a întrebat:

La dracu cu TPU! Mai am un cont si acum ceva minute mi-am schimbat parola, si email-ul. Iar cand vreau sa pun un raspuns imi zice asa: 'Atentie! Nu ai voie sa pui mai mult de 5 intrebari pe zi!', si inainte nu facea asa! Iar la intrebare spune chiar asa: 'Nu poti pune o intrebare deoarece ai emai-lul neconfirmat. Click aici ca sa il confirmi', ma rog, totul bine si frumos pana cand am dat acolo si nu mai imi venea emai-lul. Am trimis asta de 10 ori si nu mi-a ajuns... nici pana acum!
Am dat si pe 'Contact' si am asteptat jumatate de ora (30 minute pe limba voastra!) si nici pana acum nu mi-au raspuns ca sa imi vina emai-lul. Ehh. Daca nu imi vine in curand, abandonez site-ul! G-A-T-A! M-am saturat de fitele site-ului! Are multe chestii bune, dar atatea chestii rele nu se puteau sa nu fie! Cu erorile astea tampite! Ahh, imi vine sa ma omor!
Si cica la 'Contact': 'Multumim pentru intrebare, vom incerca sa rezolvam aceasta problema cat mai repede'. Da, ce mai rapid! Daca era rapid venea pana acum! Si nici nu e sambata sau duminica (in cel mai rau caz vineri) ca sa ii scuz!
Nu vreau raspunsuri de genul: 'Nu abandona site-ul, intr-adevar, are multe probleme si sper sa vina emai-lul cat mai repede'.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Administratoarea are destule petitii de la utilizatori cu probleme pe site si nu poate sa iti raspunda ca o raza de lumina, ai rabdare si totul se va rezolva.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Ai rabdare. Administratorul nu poate sa fac tot singur va dura pana cand o sa se termine erorile nu poate si administratorul sa le faca pe toate poate nu are timp. ai si tu un pic de rabdare si totul se rezolva. funda?

| CoquineNoire a răspuns:

Bravo lor ca iti restrictioneaza contul, asa ar trebui sa faca cu toate disperatele ca tine care ba vor statusuri stupide, ba vor rezolvarea temelor, ba vor sfaturi cum sa cucereasca pe cel mai popular cocalar din liceu.
asa va trebuie, lesinatelor.
hai cu stupidele, de la o stupida ca tine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu esti tu singurul care are probleme.Va trebui sa astepti.Noi suntem multi.Administratorul este unul singur.

| marina28 a răspuns:

Nu ai pus nicio intrebare asa ca practic nu stiu ce raspunsuri vrei/astepti. Si apropo.: mai calmeaza'te putin! Nu esti singura care are a intampinat anumite dificultati cu site'ul. Nu poate fi perfect desi TPU se apropie de perfectiune in opinia mea si a altora cu siguranta. Nu cred ca poti sa spui ca nu ti'a fost NICIODATA de ajutor asa ca mai mult respect!