| Al3csandruta a întrebat:

La vizualizare profil imi spune ca am 46 de raspunsuri dar eu le-am numarat si am 61.De ce imi scrie ca am mai putine raspunsuri?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată pe zi, la 6 dimineaţa.
Deci abia mâine se vor afişa noile date pe profilul tău.
Ai puţină răbdare! Succes.

4 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Asteapta sa treaca 00.00 se numara in 24 de ore, nu imediat ce raspunzi ti le inregistreaza, ia in seara asta vezi cate raspunsuri ai dat si uita te maine dim si vezi daca e asa, eu una asa am facut si m am lamurit

| nesuferit a răspuns:

Le numara basescu

| cucarachaalien a răspuns:

Se aplica impozit.

| Al3csandruta explică (pentru nesuferit):

Pai nu face o treaba prea buna laughing