| anonim_4396 a întrebat:

Mai baieti si fete? ma uitai ma pi la suspendati si vazui in loc di rautaciosi,care jignesc ori, fac reclame, din zece useri 8 cu teme scolare.da di ci sant suspendati bre daca ei vor sa-si faca temili? care e problema? aia cu trenu di Braila si viteza?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Aici nu e vorba de rautate ci de respectarea regulamentului. Poti sa-ti faci temele si prin alte metode.
Eu zic ca e vorba de lene.

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa isi puna mansarda la contributie nu sa ia tema de-a gata. Facuta de altii.

| harciog a răspuns:

Fi-ti-ar chitiobagul al naibii ca era cit pe ce sa raspund naspet de tot, noroc ca ti-am inspectat raspunsurile cu tema religioasa si mi-am dat seama la timp.Intoarce-te la religie musiu chitiobag...

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Da si-ai cu mini ma vere? ca eu pap fructi di padure in timp si tu rozi cotorul?

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai scoala lui bunica-tu.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Mai cârtiţă, vezi daca stai pe sub pamant nu-ti mai cunosti neamurile. Pe unde bantui mortăciune?

| anonim_4396 explică (pentru Hombre):

Ma hombrelica? o reusit fatuca ceia ma sa vada ceva? ori nu are ce? de cand se chinuie saraca? ma am impresia ca harciogaru asta, e mort.de beat

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Bai si ce raspuns era sa-i dau cu puiul de io...bag,noroc ca am ezitat si mi-am amintit ca am si rude, vorba ta.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Bai sa stii ca gica friptu era iobag.la mine e vorba de cat intra.ca puteam sa zic tarlifesu.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa vada frate, de unde, zbarci toata, abia o mai gaseste el cand il apuca ţârcâiala, intreaba-l de cand nu a mai băut apa.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Bai animalX ai fost criogenat sau faci baie in molan, ca nu-mi dau seama ce-i cu tine de la o vreme.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Nu mai crap nici molan nici ceva mai tare, m-am resemnat cumplit, urmind exemplul lui Diogene, mi-am facut locuinta in butoi.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Dupa ce-ai baut molanul
Si ai ramas pe uscat,
Din butoi ti-ai facut casa
Buna pentru resemnat.

| DenisIonut01 a răspuns:

M-am cam chinuit sa inteleg ce vrei ma moldovene. Nu e voie sa postezi teme asta este regulamentul si trebuia respectat. Raspunsurile si duscutia cu ceilalti useri m-a facut sa rad oleaca laughing "Banatu-i fruncea" asta e tare big grin

| ywar a răspuns:

Sunt unu din ala rau care da report la tot ce vede "tema" pe TPU! Sunt flamand si debil! Deci stati linistiti ca eu o sa dau report la toate temele posibile si imposibile.

| Kalla a răspuns:

Poate au fost raportati la admini sau au insultat rau pe cineva.Mai demult era un necrofil puricos care si-a facut cont cu numele KaIIa in loc de Kalla ca sa ma faca de ras sipunea intrebari si raspunsuri aiurea si a fost suspendat smug

Si eu am un cont suspendat din 2011.Ma intreb cand au de gand sa m-il deblocheze.

| HippocrateS a răspuns:

Esti din Moldova?

| anonim_4396 explică (pentru HippocrateS):

Iaso hipocrates, da ma din sholdova di icisa.da tu din cari colt di tara? sa nu spui ca din banat ca astia mereu sant fruncea?

| HippocrateS a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt din Grecia. E asa de greu sa-ti dai seama dupa nickname?

| anonim_4396 explică (pentru HippocrateS):

Nenicule nu m-am gandit tocmai la eleni sami hie cu iertare. daaaa i-adivarat ca lau dat jos pi zeus di pi statuie si l-au barbierit? ma mie-mi plase di atena-minerva ma.si frumoasa si disteapta.io saman cu e.

| CACALICA45 a răspuns:

Si eu am 2 conturi suspendate. Trist, nu-i așa? sad

| anonim_4396 explică (pentru CACALICA45):

Foarti trist, da la ci numi t-ai pus nisi nu mira.

| darrio2007 a răspuns (pentru CACALICA45):

Ce nevoie ai de atatea conturi? Eu am unul si bun.De 3 ani.Intrebari contrare regulamentului, probabil.