| Betty18 a întrebat:

Nu pot da nici un raspuns, dar intrebari pot pune. Ieri am observat si azi este la fel. Dau publica raspunsul, imi apare chestia cu editarea, dau doresc sa il public dar ramane asa nu se intampla nimic, de ce oare? restrictii nu cred ca am ca nu am facut nimic, si ma gandesc ca ma anuntau, imi aparea ceva...

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate nu esti logata, se intampla sa public si eu raspunsul si nu se poate dar dau de 2/3 ori publicare si se trimite. daca nu trimite un mesaj adminilor prin functia Contact.
O zi frumoasa sa aihappy

| TPU.ro a răspuns:

Buna, Betty!

Situatia persista? Trimite-ne pe contact@tpu.ro mai multe detalii despre problema pe care ai intampinat-o, alaturi de o captura de ecran. Mentioneaza si ce browser folosesti.

Alexandra - TPU

| Betty18 explică (pentru caramela):

Mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai patesc si eu d-astea, cind pun o intrebare, dau TRIMITE, imi baga un avertisment si dau confirmare, dupa care ma intoarce la intrebarea pusa si trebuei s-o iau de la capat cu TRIMITE si iar avertismentul si iar confirmarea... si tot asa pina se hotaraste sa plece.
Alexandra.TPU, esti pe faza? Treaba asta se intimpla de ani de zile, nu e recenta tongue