| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare greu de castigat tricoul? mai nou oamenii nu prea mai pun intrebari asa ca nu ai la ce sa raspunzi

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o fi greu pentru cei care cauta sa raspunda, fara sa se intrebe daca raspunsurile lor chiar sunt de calitate si sunt de ajutor.dar adminii vor tria raspunsurile si vor vedea ca nu e chiar asa de usor sa castigi ceva pe nedrepthappy
O seara frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Greu? Frate, dacă te plictisești rău, îl câștigi.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru caramela):

Multumesc mult si frumos

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu alerg după el!
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Crezi ca e important un tricou?

| slowswag a răspuns:

E greu

| TPU.ro a răspuns:

Ritmul de postare al intrebarilor este acelasi ca si pana acum, nu am observat o scadere a acestei cifre.
Saptamana trecuta au fost postate 13.248 intrebari.
Cat despre castigarea tricoului, da, aceasta cursa poate fi dificila datorita regulilor pe care le-am impus pentru validarea clasamentului.

Alexandra - TPU

| Xtadelo a răspuns:

Tricoul pe timp de iarna chiar prinde bine happy