| anonim_4396 a întrebat:

Ok. Ieri dimineață aveam 6109 puncte. În timpul zilei de ieri am dat vreo 3 răspunsuri. Azi dimineață am văzut că am 6149 puncte și același număr de raspunsuri ca ieri dimineață. Sunt singurul care a pățit asta? Clar este o defecțiune în aplicație.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Statisticile nu se actualizează în timp real.
În cazul în care este o defecțiune în cazul aplicației, poți trimite un mesaj în secțiunea contact:

www.tpu.ro/contact

| RAY a răspuns:

Sa stii pe viitor ca totul este programat, asa functioneaza aceste site urii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

?

| LPCTSTR a răspuns:

Totul pe TPU vine cu un delay de 5 minute.
Este posibil ca tu să nu fi dat absolut niciun răspuns dar să fi acordat/primit voturi.
Ori la acel moment ai dat un răspuns care era al doilea la întrebarea respectivă, posibilitățilr sunt infinite.
Cu toate astea, sistemul de alocare al punctelor nu este deloc stricat, sunt doar plusuri bazate pe activitate.