| cryyysss a întrebat:

Peste cat timp se primesc raspunsurile pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Cu multa placere si te voi ajuta atunci cand vei apela la ajutorul nostru virtualhappy
O zi frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu exista limita de timp.Cand gaseste cineva intrebarea ta si cunoaste raspunsul, atunci il posteaza si iti este transmis prin mail.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti putin ambiguu.
Raspunsurile la o intrebare pusa de tine se primesc atunci cand utilizatorii iti raspund la intrebare.
Raspuns la un mesaj trimis echipei TPU se primeste atunci cand acestia ajung sa-ti citeasca mesajul, nu exista o limita de timp. Numai bine!

| cryyysss explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc si scuze de deranj!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Crys! poate fi imediat, poate dura si mai mult, nu e o limita, fiecare raspunde cum si cand se nimereste pe site, daca se pricepe sa raspunda intrebarii tale..eu asa fac, daca nu ma pricep, dau next..decat sa dau un raspuns aiurea...
O zi frumoasa sa ai!

| cryyysss explică (pentru caramela):

Mersi draguta pentru raspuns!

| KiduuDianaD a răspuns:

Depinde... happy Raspunsurile pot fi adresate rapid sau lentbatting eyelasheshee hee