| sweetdyana18 a întrebat:

Pot vedea ce voturi au primit raspunsurile mele?Daca da,cum?

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Vezi sub raspuns, este chestia aia undeva in dreapta ta cu evalueaza/raporteaza, apesi pe evalueaza si sunt castutele alea de bifat, folositor, amuzant nefolositor...etc, iar in paranteza scrie numarul de voturi de exemplu: Folositor (2) Amuzant (1), Nefolositor (0), si asa mai departewinking

| sweetdyana18 explică (pentru Yukidaruma):

Dar am peste 100 de raspunsuri si eu as vrea sa vad exact care sunt amuzante, folositoare etc.
Oricum mersi...

| Rockart a răspuns (pentru sweetdyana18):

Singura metodă prin care poţi vedea care răspunsuri au fost votate este să iei fiecare răspuns în parte şi să te uiţi la *Evaluează*.

| hideaway a răspuns:

Le poți vedea folosind opțiunea "Evaluează"; dar pentru asta, trebuie să fi un nebun pentru a verifică toate răspunsurile. Dacă ai răbdare, succes!
P.S.: Dacă încerci, vezi să nu te enervezi, pentru că sunt multe răspunsuri...