| samiZiciPompier a întrebat:

Raspunsurile trebuie evaluate? Folositor/inteligent etc? Te face un om mai bun? happy

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. E doar o formalitate.

| UnBroken2016 a răspuns:

SUnt pune acolo pentru obsedatii de facebook. Majoritatea oamenilor nici nu voteaza pe aici.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,,trebuie'' Doar daca GASESTI un raspuns care merita evaluat.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar daca vrei.
Este bine atunci cand gasim raspunsuri bune si de calitate, sa apreciem prin vot acel raspuns...
Dar fiecare este liber sa aleaga...
Te poti numi un om bun apreciind un raspuns de calitate si nu numai, chiar si cele negative pot fi votate cu votul respectivwinking
O zi buna happy

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca e dragut sa apreciezi un raspuns care ti se pare corect, util, amuzant etc.

Si eu cam uit sa votez raspunsurile, insa unele chiar merita.
Si intrebarile pot fi evaluate, daca tot vorbim despre treaba asta happy tocmai ti-am dat un 10 pentru intrebare!

| alexandrualind a răspuns:

Doar dacqa vrei!

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 a răspuns (pentru TrainRider):

Stiu. S-a simtit la acest post :))

http://www.tpu.ro/......unsuri-si/

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 a răspuns (pentru TrainRider):

Ce obsedata, deja avem voturi rolling on the floor. Cred ca nu functioneaza acum fb si isi face veacul pe aici.