| Mihaela2710 a întrebat:

Pe acest site pot cauta utilizatori? Am un prieten care si-a facut cont si nu stiu cum sa-l gasesc... happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă îi ştii nickname-ul, îl poţi găsi la Comunitate.
http://www.tpu.ro/useri
Dar nu vei putea să dai de el prin adresa de mail, dacă la asta te referi. Pe acest site toţi suntem sub protecţia anonimatului.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
pentru a cauta, intri la comunitate, dar trebuie sa ii stii sub ce nume, asa ca il cauti dupa pseudonim in dreapta este un chenar negru si adaugi acolo pseudo si dai cautare.
http://www.tpu.ro/useri
O seara frumoasa sa ai:)

| Mihaela2710 explică (pentru caramela):

Multumesc mult de tot, dar am ales deja raspunsul castigator... Te pup. Inca o data iti multumesc pentru raspuns!

caramela
| caramela a răspuns (pentru Mihaela2710):

Nu conteaza..important este ca cineva ti-a fost de ajutor.
O seara bunahappy

| alexs99 a răspuns:

Da,poti cauta utilizatori intrand la ''useri'' si scriind in casuta pseudonimul lui.