| Stelistu_Razvan_1992 a întrebat:

Sunt nou si nu stiu cum sa dau funda.Imi ziceti va rog?

Răspuns Câştigător
| Dizzyz a răspuns:

Sall.Deci in primul rand nu trebuia sa postezi intrebarea pe categoria asta ci pe totul despre TPU.
Cand iti raspunde cineva la intrebare in dreapta apare o funda iar daca tu crezi ca raspunsul acela este pe placul tau si ti-a raspuns corect la intrebare apesi pe acea funda din dreapta si respectivul va avea funda, adica un fel de recompensa virtuala pentru ca l-ai ajutat.
P.S=Daca ai peste 100 de raspunsuri poti sa votezi si devii senior.
Pa!

5 răspunsuri:
| DopeNope a răspuns:

E o funda in dreapta raspunsului de acolo dai. FUNDA?

| Stelistu_Razvan_1992 explică (pentru Dizzyz):

Mersi.....si prima oara am vrut sa intreb ceva despre jocuri dar am vazut la multi ca zic funda si am intrebat asta.Multumesc mult

| Ionut7743 a răspuns:

Sall
in dreptul raspunsurilor iti apare o funda si scrie "declara raspunsul castigator " si dai pe aia
asa dai funda...
funda?

| alexs99 a răspuns:

Pentru a da funda trebuie sa dai click pe funda gri din dreptul raspunsului ales castigator.

| EllaMateeaNed a răspuns:

Langa raspunsuri e o funda.pe aia trebuie sa apesi.