| monyk93 a întrebat:

Sallutare.Am facut acum 30 de min acest cont si am raspuns cam la 20 de intrebari dar vad ca nu s-au luat in considerare pentru tricou.La raspunsuri apare ``in asteptare``.Isi revine?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
esti utilizator nou si toate intrebarile/raspunsurile trebuiesc validate pentru a primii acceptul..maine dimineata se acualizeaza profilul tau si vei vedea cate raspunsuri/intrebari/punctaj etc ai.
O seara frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Raspunsurile de la T/A sau Filesharing/Linksharing nu se pun in validarea tricoului.

| monyk93 explică (pentru caramela):

Multumesc :*