| florin333 a întrebat:

acesta este a2-lea cont al meu.la primul l-am folosit o luna si dupa aceea imi zicea sa trimit emai-lul de confirmare, l-am trimis dar nu s-a intamplat nimic.si acum mi-e frica sa nu mi se intample ca la primul.imi puteti spune cum sa fac ca sa imi mearga contul acesta mereu? multumesc! funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare ca sa depasesti statutul de junior si nu vei mai avea probleme de genul asta.Mult noroc.

| florin333 explică:

Cum adica trebuie sa depasesc statutul de junior?

| florin333 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica sa depasesc statutul de junior?

| florin333 explică:

Nu,nu mi-au sters contul dar nu mai puteam sa raspuns la intrebari sau sa pun intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru florin333):

Dupa 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri, treci la statutul de senior si nu vei mai avea asemenea restrictii.

| TPU.ro a răspuns:

Te-ai aflat in situatia in care nu ai mai putut posta intrebari sau raspunsuri pentru ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Confirm-o pe cea asociata acestui cont si nu vei avea probleme cu limitarea numarului de postari.

Alexandra - TPU

| florin333 explică (pentru TPU.ro):

Pai mi-am confirmat-o de multe ori si imi zicea ca am trimis e-mailul de confirmare la adresa mea dar tot nu puteam sa postez intrebari sau raspunsuri