| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare daca am castigat pe primul loc, la campionul zilei ce ar trebui sa castig mai exact pentru ca sunt nou? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Badge este acela care se pune sub poza si in care scrie "Campionul zilei". La fel cum am eu.

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Castigi un badge de campion sigur. De asemenea, ai sansa sa fii extras, iar TPU sa-ti "indeplineasca o dorinta" sa zic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, sunt nou scuze si imi poti explica ce e ala "badge"?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si unde il pot gasi? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, pentru raspuns de-si nu stiu de ce pe celalt cont nu am cum ai si tu.am fost ieri pe primul loc si nu vad ca am primit nimic.

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine a durat cateva zile pana s-a "oficializat" asta, raspunsurile trebuie verificate si trebuie sa corespunda cerintelor.

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717 vezi mai multe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi frate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde când crezi tu că ai "castigat pe primul loc" în Topul zilei :)

Deocamdată NU ai fost validat ca şi câştigător...

Campionul zilei trebuie să dea cele mai multe răspunsuri într-o singură zi; între orele 0, 00-24, 00 ( iar la ora 24, 00 să ai cele mai multe răspunsuri date, răspunsuri care să RESPECTE Regulamentul ).
NU contează dacă a răspuns primul sau ultimul la o întrebare; se ia în calcul doar un SINGUR răspuns la fiecare întrebare ( chiar dacă mai faci 10 comentarii la aceeaşi întrebare ),...

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Răspunsurile date de useri sunt verificate "manual" ( "bucată cu bucată" ) - deci, durează ceva timp ( câteva zile )...

Dacă vei fi validat ca şi câştigător a topului aferent unei zile, atunci îţi va apărea la profil un "badge" special ( o "insignă" ) cu "Campionul zilei" :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707

http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulţumesc "bursuc001"!