| expertulginecolog a întrebat:

SAlut am o intrebare(evident) am 5198 de puncte si am tot junior si la rang spune ca cei cu peste 500 au senior dc nu am senior
fundita celui care ma ajuta
Multumesc
Stima

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Dureaza cam o zi sa ti se schimbe rankul. Pe maine o sa fi senior mai mult ca sigur

7 răspunsuri:
| expertulginecolog explică (pentru Shatteredx):

Multumesc pentru raspuns mai astept altele ca sa am de unde alege daca este cel corect

| Shatteredx a răspuns (pentru expertulginecolog):

Daca tu intrebi cat face 1+1 si cineva iti raspunde 2, tu astepti alte raspunsuri sa vezi daca raspunsul e corect?

| expertulginecolog explică (pentru Shatteredx):

Nu de asta ma. ma refer este pentru ca poate cineva este mai explicit

| Lightning1997 a răspuns:

Nu vei deveni senior decat daca vei mai da 44 raspunsuri.Pentru a fi senior ai nevoie de 100, tu ai 56 de raspunsuri, iar cele 10 zile-nu e cazul, tu ai aproape un an.

| expertulginecolog explică (pentru Lightning1997):

Super mersi mult de raspuns

| Shatteredx a răspuns (pentru expertulginecolog):

Ai avut dreptate, ti-ai irosit funda laughing). Lasa, cand vei ajunge in fata lui Dumnezeu si-ti va cantari faptele bune si faptele rele, aceasta funda poate va avea un cuvant de spus.
Doamne miluieste!

| expertulginecolog explică (pentru Shatteredx):

Ma lasane cu asta mie nu imi e de funda asa ca o poti pastra big grin