| yosirestu a întrebat:

eu am raspuns la 130 de intrebari pe TPU si cand ma uit la profil imi arata doar 46.stie cineva de ce si ce pot sa ii fac ca sa imi arate atatea cate am raspuns?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Păi îţi arată 49 momentan, abia mâine o să îţi apară şi pe profil toate răspunsurile, întrebările şi rank-ul.

2 răspunsuri:
| yosirestu explică:

Pai si devin senior cand o sa imi arate toate raspunsurile?

| Esperança a răspuns (pentru yosirestu):

Dacă ai minim 100 de răspunsuri şi 10 zile de logare adică activitate pe site, da o să devii membru senior.
Cred că mâine o să se întâmple asta, dacă zici că ai răspuns la 130 de întrebări.
Succes!