| Alexutzu5276 a întrebat:

am o intrebare:sa nu râdeti de mine dar ce inseamna funda?(Pe TPU)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Funda=cel mai bun raspuns=raspuns castigator=100 de puncte pentru userul respectiv. Funda acorda cel care a pus intrebarea userului care i-a oferit cel mai bun raspuns la problema respectiva.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Rolandgl a răspuns:

Frumos din partea ta ar fi fost sa ii dai funda lui LittleBraveheart si asa descopereai ce si cum se foloseste.

| Joker a răspuns:

De multe ori pun întrebări și și spun ca dau funda, dar FUNDA se pierde pe drumlaughing

Întrebări puse la OHA de multe oritongue

| Alexutzu5276 explică:

Mersi Mult!

| Floreenofficial a răspuns (pentru Rolandgl):

Multumesc! happy Mi-ai facut ziua mai FRUMOASA, mai ales ca e 12 acum, e de-abia inceputul.Multa sanatate iti doresc! happy

Multumesc si lui Alexutzu5276 pentru fundita!
Sa aveti o zi frumoasa! big grin