| Azeer a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ce inseamna Funda! Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda se da raspunsului castigator, este o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...
in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat
castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita, la restul raspunsurilor le poti da vot, sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile.
O zi frumoasa sa aihappy

13 răspunsuri:
| llljk a răspuns:

Funda se oferă celui mai bun răspuns de pe TPU.

| Azeer explică (pentru llljk):

Merci mult amice.

| llljk a răspuns (pentru Azeer):

Cu plăcere tinere.

| Azeer explică (pentru llljk):

Placerea este de partea mea amice!

| Fatamuntilor a răspuns:

In dreapta sus al treilea titlu gasesti INTREBARI frecvente.Acolo gasesti raspuns la intrebarea ta plus alte reguli ce ar trebui respectate aici.

| Azeer explică (pentru Fatamuntilor):

Si cu ce ocazie imi spui mie asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te invit să citeşti aici, de la cap până la coadă
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Lectură plăcută!
Te pup!

| Azeer explică (pentru anonim_4396):

Merci mult, aveam nevoie de asta!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Azeer):

Pentru ca esti nou.Si ca mai sunt si alte intrebari la care probabil astepti raspuss.

| Azeer explică (pentru caramela):

Merci frumos caramelo, sa stii ca de fel esti mult mai dulce decat o caramea, as vrea sa ma adaugi la prieteni daca ai vrea. Cine stie, poate tinem legatura, poate ne cunoastem mult mai bine. Depinde de tine acum daca vrei. Inca odata merci frumos!

caramela
| caramela a răspuns (pentru Azeer):

Misiune indeplinitawinking esti in lista mea:

| Azeer explică (pentru caramela):

Meriti o rasplata :*
Ce spui de o funda!

| Azeer explică (pentru caramela):

Mercy frumos. Meriti o funda!