| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cine castiga tricoul de azi? si cate raspunsuri are locul 1 si 2.nu stiu de ce dar cred ca are ceva browserul ca nu imi arata toata pagina.doar vreau sa stiu cine castiga si cate raspunsuri are fiecare.
multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pina acum, tu esti primul cu 244 raspunsuri. Urmeaza Drogh cu 157.

| Enki a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi.ma gandeam ca sunt pe unde printre primii dar nu stiam care.si totusi vad ca din cauza numelui crezeti ca sunt baiat, nu? ei bine sunt fata, dar nu ii nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Enki):

Da, m-a derutat numele, scuze. Dar vezi ca mai sint 2, 5 ore pina la miezul noptii. Succes!

| Enki a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.voi fi atenta sa fiu tot pe locul 1