| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cine castiga tricoul de azi? si cate raspunsuri are locul 1 si 2.nu stiu de ce dar cred ca are ceva browserul ca nu imi arata toata pagina.doar vreau sa stiu cine castiga si cate raspunsuri are fiecare.
multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pina acum, tu esti primul cu 244 raspunsuri. Urmeaza Drogh cu 157.

3 răspunsuri:
| Enki a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi.ma gandeam ca sunt pe unde printre primii dar nu stiam care.si totusi vad ca din cauza numelui crezeti ca sunt baiat, nu? ei bine sunt fata, dar nu ii nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Enki):

Da, m-a derutat numele, scuze. Dar vezi ca mai sint 2, 5 ore pina la miezul noptii. Succes!

| Enki a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.voi fi atenta sa fiu tot pe locul 1