| xWildOn3x a întrebat:

NU vreti sa stergem intrebarile indecente?
De ce toti oamenii care se distreaza si isi bat joc de site-ul TPU mai au cont?
Daca vreti sa le stergem votati DA daca nu vreti votati NU!
Voi alegeti!

7 răspunsuri:
| 구미호 a răspuns:

Da! Funda?

| GirlAlexia a răspuns:

Da! Uni oameni chiar njura! Ce urat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma abtin sa votez, ca la referendum... nu de alta, dar sunt unele intrebari indecente care chiar ma satisfac erotic, pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Iti inchipui ce haos ar fi ca fiecare sa poata sterge intrebari? Are cine sa faca asa ceva.Raporteaza-le.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem referendum? Si daca votez DA, dam suspendatu' afara... in firg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa vezi cind se lanseaza TPU.video.player. Ehe, atunci satisfactie.

| wizopo2 a răspuns:

Da, dar si raspunsurile indecente si irelevante.