| catalinaeu a întrebat:

Se pot sterge intrebariile din TPU? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai, sub intrebarea ta, din categoria Intrebarile mele, ai optiunea sterge intrebarea, trebuie sa le dai adminilor un motiv si ...GATA...
Te pup!
Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În meniul personal (coloana stânga) - Întrebările mele - Șterge

Mai departe nu știu care e politica site-ului. happy

| catalinaeu explică (pentru SimonaCristina):

Am descoperit.Dar oricum iti multumesc.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Foarte simplu inti la categoria intebarile mele scrie acolo stergere si gata. Asa poti sa stergi si raspunsurile pe care le dai. Si dupa trebuie sa deschizi messengerul ca iti va aparea un mesaj daca esti de acord sa stergi intreabarea. Bafata