| Tsunade99 a întrebat:

Sper ca intrebarea asta sa fie publicata: de ce nu mi se publica intrebarile? E a 3-a oara in care mi se intampla, insa nu am pus intrebari care ar putea fi raportate, si nici nu imi mai stie cineva parola contului, ca sa fi spus ca cineva mi le-a sters.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puffy, exact aşa păţesc şi eu de fiecaaaare dată! Noroc că m-am obişnuit. Încearcă să apeşi de mai multe ori pe trimite până apare fereastra aia gen ''întrebarea a fost publicată, te rugăm să revii pentru a vedea răspunsurile... şi ceva legat de adăugarea prietenilor''
Dar acum cum a mers?

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ai probleme cu netu'. si cum site-ul asta oricum merge greu...

alta explicatie nu cred ca exista.

NOname
| NOname a răspuns:

Uneori e nevoie să apeși de mai multe ori pe "Trimite".
Succes.

| Tsunade99 explică (pentru anonim_4396):

Uneori merge, gen de data asta, tocmai de aceea am scris "sper ca intrebare asta va fi publicata".