| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi a fost stearsa o intrebare pusa la T/A si la motiv imi apare 'caracter irelevant'? Adica?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum suna întrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"M am plictisit de voi. Ori plecati voi toti de la T/A si raman eu, ori plec eu si ramaneti voi. Ce alegeti? ATTENTION! This is not a drill (nu pot sa bag sunete de sirene aici dar sper ca macar pe alea sunteti in stare sa vi le imaginati)
Cine mai sterge o data intrebarea asta e clar ca nu stie ce e ala T/A"

Oricum nu mai conteaza pentru ca tocmai am aflat ca prima data a fost stearsa de admini laughing.
Acum mi e clar de ce e asa de trist pe T/A.

Apache
| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

...a devenit trista cam de cand au ajuns pustii sa puna intrebari tampite pe ea si dupa sa se mire ca de ce au fost raportate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Unii pun intrebari tampite si altii dau raspunsuri si mai tampite.Fiecare cum poate.

Apache
| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cum poate dar unii incercati prea mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Unii nici nu se chinuie si tot reusesc.Persoanele de fata se exclud ca de obicei.