| judoka99 a întrebat:

TPU, nu am inteles ce este cu oracolul acela, daca raspund la intrebari ce se intampla?

6 răspunsuri:
| dana1407 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic... e doar de amuzament, ceilalti utilizatori pot vedea ce ai raspuns la intrebari, ca sa te cunoasca mai bine happy

| judoka99 explică (pentru dana1407):

Pai unele le-am pus la nimerea, sa iti zic ceva tare amuzant era acolo o intrebare : cum mi se par relatiile de fata/fata sau baiat/baiat si eu am dat repede si am dat sunt total de acord si apoi am vazut si nu stiu cum sa sterg raspunsul, o sa rada toti jurbig grin

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
acumulezi puncte care iti sunt adaugate la profilul tau si intri in concurs ce ofera un premiu...
http://www.tpu.ro/blog/?p=4244
O zi frumoasa sa ai:)

Răspuns utilizator avertizat
| judoka99 explică (pentru StirileProTv):

Multumesc frumos bine de stiutbig grin

| Roxxxxi a răspuns:

Buna. poti castiga un hdd extern. Uita-te aici http://www.tpu.ro/blog/?p=4244