| OFataSerioasa a întrebat:

TPU, va bateti joc de mine!
http://www.TPU.ro/......ra-dar-nu/
Numai raspunsuri neserioase la intrebarea mea! Vedeti? Sa stiti ca mai exista si cazuri de genul acesta ce trebuie luate in serios! Mai bine decat sa faceti misto de mine, m-ati ajuta macar putin, un sfat acolo!
Intrebarea mea este : Ce fel de site e asta, care nu ia intrebarile in serios?!

6 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Si tu daca ai 9 ani cum stii sa scrii asa bine?happy

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsession a răspuns:

Păi dacă ai gândii şi tu puţin, n-ai cum să fi insărcinată la 8 ani, dacă nu ţi-a venit menstruaţia.
Şi acum nu abera că ţi-a venit că nu ştiu eu ce ai tu *who cares?*
Şi cum tu, la 8 ani să scrii aşa bine?
Şi nu o lua că eşti cea mai bună din clasă, pentru. ca oricum nu te credemhappy
Şi era logic de ce nu te luăm în serios, dacă pui întrebări stupide care şi le pot imagina numai copchii.
Şi acest site e unu SERIOS numai ca s-a înmulţit de specimene eşuate ca tinehappy

| Evanna a răspuns:

Pai e normal sa nu iti fie luata in serios. Cum naiba sa iti faci singura o surioara, tu realizezi ce spui acolo? Ori faci o fiica, ori o sora!
La 8 ani nici menstruatie nu ai, nici macar daca esti de etnie rroma si nu cred ca ai parinti atat de denaturati incat sa iti permita sa te regulezi de la varsta asta
Te amuzi pe seama raspunsurilor noastre, insa mai schimba placa deoarece trolli ca tine am tot vazut.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu îți dorești dar părinții sunt cei care decid!
Sarcina le revin lor prin îngrijirea, asigurarea celor necesare creșterii, medicație, etc. iar tu nu cunoști multe privind creșterea unui copil la ora actulaă, în societatea tot mai săracă în care trăim.
Viața nu este roz așa cum o percepi tu.
Pa, pa.

| Азбука a răspuns:

Macar tu, te iei in serios?