| casher a întrebat:

Tricoul de castigator de pe TPU este REAL? adica in realitate? il primesc? eu de fapt nu vreau sa il primesc as vrea doar casa raspund la intrebari si nu vrea sa primesc TICOUL DE CASTIGATOR! cum scap de reclama cu tricoul de castigator daca raspund la o intrebare? daca nu stie nimenia macar tu admin zi-mi!

FUNDA =]]

11 răspunsuri:
| casher explică:

Scuzatzi greselile gramaticale...

NOname
| NOname a răspuns:

Da, tricoul este real şi nimeni nu ţi-l bagă pe gât, dacă nu-l vrei.
Poţi să faci abstracţie de existenţa acestui concurs şi răspunzi liniştit la întrebări.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
este un concurs si castigul este real, daca tu nu doresti acel tricou, in caz ca vei iesi casigator al topului, il poti primi si il faci cadou unui amic de alt, daca nu il doresti, altcineva se poate bucura de el, ori cand vezi ca esti in top 3, te opresti si nu mai raspunzi, sa nu mai fii in top.
O zi bunahappy

| K4sZz a răspuns:

Da chiar primesti tricoul. Si nu ti-l baga nimeni pe gat il refuzi daca nu il vrei sa il dai unui prieten.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Treaba cu tricoul este 100% real.
Dar daca tu nu doresti sa mai faci parte din acest,, top'' spune-le adminilor!
O seara faina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă site-ul este real, și tricoul este la fel.
Nu o poți scoate acea reclamă!
Pa, pa.

| casher explică (pentru NOname):

Si cum fac abstractie?

| casher explică (pentru OnuOnulică):

Cum le zic adminilor? unde sunt? cum comunic cu ei?

NOname
| NOname a răspuns (pentru casher):

Ignorându-l.

| casher explică (pentru NOname):

Seriosly?

| OnuOnulică a răspuns (pentru casher):

Uite aici ---> http://www.tpu.ro/contact