| TPU.ro a întrebat:

Tu ce denumire preferi? Voteaza pe blog www.TPU.ro/blog/?p=2466 intre "Expert TPU" si "Maestru TPU".

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am votat. Mulțumim.

P.S. Foarte bună ideea cu votul secret.

| 1Q a răspuns:

Am votat, e o chestia faina asta cu votu secretlaughing
Poate cand o sa se anunte,, castigatoru,, sa faceti un fel de oamgererolling on the floor ca la alegeriwinking

| kessu a răspuns:

Maestru TPU suna mai interesant happy

| kta1431k a răspuns:

Votat. Multumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim.

| pasta a răspuns:

Nici una eu cred ca toti membrii trebuie sa fie la un nivel(asta e parerea mea)

| Bitzy a răspuns:

Am votat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun acel chestionar/poll. Cum dai refresh iar poti vota...iar si iar... Deci daca vreau sa iasa Maestru n-am decat sa dau refresh de cateva sute de ori si stiu sigur rezultatulhee hee
Maestru e de departe mult mai potrivit ca titlu pentru acei useri foarte merituosi, cu o activitate intensa si de calitate.
Titlul de Expert arde, dragilor... dupa cum bine se vede la mine in profil. Am eu grija happy

| Karinakari99 a răspuns:

Am votat. Abia aştept să văd dacă va ieşi aşa cum am votat eu.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana una-alta, ti-am votat poza laughing si am sa stau in noaptea asta sa votez de 100 de ori pe blog ( tu mi-ai dat ideea, ca eu eram in plop si plopul...nu stiu unde era ).
(glumesc)
Mi-e fix egal cum se vor numi! Sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Schimbarile ne mai maturizeaza :->

| Eღilia62 a răspuns:

Am votat...de trei ori caci am crezut ca votul meu nu a fost iregistrat, cand de fapt, la fiecare refresh poti vota din nou. Un sistem mai complex nu exista?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea. Eu zic că mai bine dispar ambele chenare, să fie egalitate între utilizatori. Să nu mai fie ură, invidie şi nedreptate din cauza acestor nominalizări. Uitaţi-vă, uneori, ce certuri au fost din cauza desemnărilor, că merita cutare, nu cutărică, cutărică nu ştiu ce (nu) face, blabla. În fine, am deviat subiectul.

Nu văd, de asemenea, diferenţa dintre Maestru şi Expert. Nu ar trebui să se simtă la fel de stimat? E ca şi când aţi schimba culoarea chenarului, fix la fel de important.

| FucktheSystem a răspuns:

Meșter sau Bo$$ TPU sună muuuuuuuuult mai bine decât ambele variante.

| AnNa_9202 a răspuns:

Am votatwinking

| a1doru a răspuns:

Niciuna.

| Crystynyk1 a răspuns:

Vothappy

| Mus1k a răspuns:

Ramanem la Expert

| 愛日本 a răspuns:

Sincer ambele sună binewinking

| PinguinuL a răspuns:

De ce nu e dinozaur TPU? sad

| Neimportant a răspuns:

Dar nu contează dacă e 'Expert TPU' sau 'Maiestru TPU', contează ca acea persoană să ajute lumea cu răspunsuri folositoare.

| DuDux3 a răspuns:

De acord cu kessu.

| Sabìŋaaa a răspuns:

Am votat.

| vlad1000 a răspuns:

Am votat

| sergiu27 a răspuns:

Si eu am votat

| caractere a răspuns:

Ce Expert TPU sau Maestru TPU?!? Faraon TPU, nenica! big grin
Ma gandesc totodata si cat de misto ar suna formula de adresare "faraoane/faraoanco"...hee hee