TU pe cine votezi ca Utilizatorul Anului 2012?

In ajunul sarbatorilor de iarna, te invitam sa decizi cine va fi Utilizatorul Anului 2012!

Catre cine consideri ca ar trebui sa se indrepte titlul? Ai de ales dintre Ardnaxur1961; bursuc001; Caramela; evenso; IoandelasalLeoCafunéMona; NeluL; Onasis1961; Zenithf. Unul dintre ei va castiga un eBook Reader Kindle din partea noastra.

Poti vota din aceasta sectiune din contul tau, pana pe 24 decembrie, la 23.59, iar mai multe detalii gasesti aici.

Te-ai decis? Abia asteptam sa aflam cine va fi Utilizatorul Anului!

36 răspunsuri:
| LuizaVisanu a răspuns:

Caramela

| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Pe toti acesti utilizatori pentru ca ne sunt de mare folos

| yellowcox a răspuns:

NeluL

| euschwarz a răspuns:

Euu laughing

| DeeJayWolfy a răspuns:

Loandelasal