| monutza90 a întrebat:

Urgent! nu pot sa citesc notificarile de pe TPU.ce fac?

8 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Iti apar ele in dreapta daca nu iti apar la raspunsuri primite

| monutza90 explică (pentru Skynettt):

Stiu dar din 4 noi doar 2 imi apar pe celelalte cand intru imi apare doar intrebarea si alte raspunsuri

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai putina rabdare si eu intampin astfel de probleme, se afiseaza greu probabil au probleme ceva de genu, ori e prea solicitat.
O seara frumoasa sa aihappy

| EmaS a răspuns:

Daca tot nu poti sa le citesti, inseamna ca intrebarea a fost stearsa.

| Ho1 a răspuns:

Asteapta vreo cateva minute ca raspunsul celui care ti-a raspuns, sa se afiseze.

| Ho1 a răspuns:

Langa fotografie (in dreapta) e un chenar albastru unde scrie apesi pe si gata, vezi toate notificarile.

| bogdiy a răspuns:

Ai rabadare si mie mi se mai intampla asa

| Azµre a răspuns:

Mai așteaptă puțin, este din cauza faptului că serverul este suprasolicitat!