| TroolGheoerghe a întrebat:

Voua v-ar placea sa fie in TPU un nou rang adica junior, senior si inca unul?

21 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Motiveaza solicitarea ta si spune cu ce ar ajuta pe ceilalti utilizatori.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru?

| Trolli a răspuns:

Pai, mai este un rang: cel de expert. Ce altceva sa mai fie?

| GiAnca a răspuns:

Nu.De ce sa ne mai chinuim sa trecem la un alt rang?

| CautNume a răspuns:

Si ce-ar face noul rang?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și al treilea care să fie? Liber profesionist?
Pa, pa.

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

Pai ar incerca sa faca cat mai multe puncte straight face

| TroolGheoerghe explică (pentru Legiuitoarea):

De unde sa stiu eu, eu am zis al trei-lea nu,, Liber profesionist"

| TroolGheoerghe explică (pentru GiAnca):

Eu zic ca nu e neaparat nevoie sa te chinui.

| Bristena a răspuns:

Buna!
Mie una mi se pare foarte interesanta ideea ta, si chiar nu vad cu ce ar strica inca un rang, ba din potriva, ar aduce numai lucruri bune. Poti face propunerea ta la contact ( http://www.tpu.ro/contact )

Sper ca te-am ajutat!

| onasis1961 a răspuns:

Păi este deja:
Expertul!

| TroolGheoerghe explică (pentru onasis1961):

Ma refer la rang de asta care trebuie sa faci puncte si zile de cand ai cont TPU.

| onasis1961 a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Poate ceva de genul veteran!

| TroolGheoerghe explică (pentru onasis1961):

Sau cadet happy

| Skylerx a răspuns:

De ce sa mai primim alt rang? laughing Avem destule: junior, senior, expert, utilizatorul lunii si utilizatorul anului.

| TroolGheoerghe explică (pentru Skylerx):

Uite ce am scris lui onasis.straight face

| Skylerx a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Imi cer scuze daca am scris aceleasi lucruri. Nu m-am uitat. Dar totusi...

| kiv1990 a răspuns:

Nu

| Generalul a răspuns:

Ar putea sa se introduca un sistem cu mai multe grade, iar cum vor fi denumite acestea sa fie votat de catre useri. Ceva gen: hobbit, peasant, soldier, ranger, orc, nazgul, king happy

| TroolGheoerghe explică (pentru Generalul):

Sa nu facem din TPU metin, bine happy