| Alexandrup a întrebat:

Ajutor! Dupa ce am iesit de la drogherie in spatele meu a aparut o gogoasa cu un cutit in mana care striga "Te tai, te tai!". Acum ma ascund in debara si ea ma cauta! Ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Suna la 112, nu cere politie sau pompieri vor venii niste baieti draguti si te vor " ascunde'' intr-ul loc sigur.

| OskarRM a răspuns:

Las-o să te taie.

| oliviaaa a răspuns:

Musca din ea. E buna.

| Xtadelo a răspuns:

Mananc-o

| 4b a răspuns:

laughingesth atacat si eu sa dorm? gogoaso, hai la mine mama ta de copil...stai acolo ca stai bine...

| Alexandrup explică (pentru 4b):

Ia-ti gogoasa ta chopil ce esti

| 4b a răspuns (pentru Alexandrup):

laughingmno ui cum imi multumesti...si eu vrusai sa te ajut; crudul adevar...

| ASimpleUser a răspuns:

Si ai laptop in debara?

| RaduLemon a răspuns:

Du-te la drogherie si zii asta la vanzator: PE PLIC SCRIA CA O SA VAD UN MO IN VARIANTA EVIL NU O GOGOASA!

| andriesadam a răspuns:

Nu te-ai tratat.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Adu` exorcistu`!
E bantuita`! :]] [ :-ss ] laughing