| Kazimir a răspuns:

Chiar crezi că se uită cineva la video-uri? Păcat, dar te anunț că îi doare în cur pe toți de videourile postate la t/a.

| MâţulMov a răspuns:

Primul video nu mi se pare deloc amuzant, e doar un tampit care-si bate joc de o biata mamaie, iar al doi-lea...
iaiaiaiaiai huuuui...

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Primul video este un c"cat.
Al doilea este un c"cat si mai mare.
Ce e asa amuzant la o femeie batrana care pronunta gresit niste cuvinte? La cei 90 de ani ai ei, nu cred ca mai aude atat de bine.
Analfabeta era daca nu stia sa scrie, nu ca nu stie sa pronunte corect.
La alea 2 clase ale ei, nu cred ca a ajuns sa faca si chimie, bai cap de aluminium.

Al doilea este la fel...macar ea este lipsita de inhibitii.Nu cred ca tu ai face asa ceva la o nunta.Plus ca dupa primul minut este acelasi c"cat, la care puteam si eu sa dau replay singura.

| Foxie2 a răspuns:

Ea e batrana si poate e analfabeta dar a realizat mai multe in viata decat un purandel cu scoala, liceu si facultati care nu-i bun de nimic.
Si la al doilea pana la urma face fiecare ce vrea, daca e frumos sau nu
asta ii partea a doua.

| Marmun explică (pentru Kazimir):

Ma doare-n **** de parerea ta

| Marmun explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Cred ca iti trebuie putine auditii pe http://dexonline.ro/definitie/analfabet.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Marmun):

ANALFABÉT, -Ă, analfabeți, -te, s. m. și f., adj. (Persoană) care nu știe să scrie și să citească; neștiutor de carte. ♦ Fig. Ignorant; incult. – Din fr. analphabète.

ANALFABÉT s. neștiutor de carte.

Altceva?

| Marmun explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Altceva nimic, atat am vrut sa stii

| Kazimir a răspuns (pentru Marmun):

Să fim realiști. Un ciot de 3 cm nu se numește penis. Găsește altceva care să te doară.

| Marmun explică (pentru Kazimir):

A ramas ciot dupa ce ai muscat din el

| Kazimir a răspuns (pentru Marmun):

Cât de matur și original. Uiți vremea când erai mic și te freca mă-ta la ciot la baie să nu faci mizerie pe el...
P. s. Tot n-ai găsit altceva să te doară... încercă.

| Marmun explică (pentru Kazimir):

De ce amesteci vremurile in care nici eu nici tu si nici un copil nu se spala singur?
Ai 15 ani mai Kazimire?

| Kazimir a răspuns (pentru Marmun):

Ar trebui să belești ochii la data nașterii de la profil. Look the fu*k i gave just flew away: http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3523098_460s.jpg

| epurel a răspuns:

Marmur, nesimţirea ta mă uimeşte, cum poţi râde la primul clip? zăi, voi ascutaţi acum manele, sunteţi şmecheri mă, vezi tu ce-o să ajungi în 10 ani, un câcat mai mare ca acum. P. S., de ce te legi de Kazmir? el doar şi-a exprimat părerea, în comentariile tale se observă imaturitatea ta.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Marmun):

Da, stiu ca esti idiot.
Din nou:altceva?

| Marmun explică:

Este batranica ma saraca, nu stie. Batranica asta si restul de tigani analfabeti care au furat toata viata lor, te face de ras prin lume. O sa vrei sa te duci in afara si o sa iti atribuie numele de tigan. Poate va complaceti in situatia asta.
Da, de Kazimir m-am legat aiurea, am citit gresit.
Nu ascult manele si nu ma consider smecher. tare as vrea sa ne intalnim. TotEuBaiilsBack nu te mai uita la Hana Montana ca iti distruge creierul. Citeste o carte

| Cl?tit? a răspuns:

Iaaaaiiaaaiuiu huihui..primul nu e amuzant iar al doilea acceptabillaughing)