| SergiuBoss11 a întrebat:

Am avut cea mai grea zi de scoala azi.Mi-a zis invatatoarea ca e normal sa muncesc mai mult decat ceilalti ca pe mine nu ma duce capul si prostii retin mai greu...Cine o crede pe invatatoare? Eu is destept!
Ma doare spatele de la rechizite.voi cf?

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Tu esti la facultate man, nici nu ai inceput-olaughingCe invatatoare visezi?smug
Apropos dar carioci ti-ai luat?:dSa nu uiti sa porti in ghiozdanel si Zuzu Bifiduslaughing

| SergiuBoss11 explică (pentru AvalohAlyn):

Nu imi mai iau zuzu bifidus, imi iau trompy cu pai

cariocile mi le-a aruncat mami fiindca desenam peretii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam eu ca ai 5 ani, da nu m-a crezut nimeni când am zis. Copil tembel. Mănâncă legumele.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Baaa,ce ai cu mine?

| syd2 a răspuns:

geanta unui copil de clasa intaia trebuie sa cantareasca 25 de kg

| AndresDarie2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copii de 5 ani n-au ce face si scriu toate porcariile pe TPU.

| SergiuBoss11 explică (pentru AndresDarie2000):

Daisuki are 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

învăț.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Lasa geanta... poza ta de profil din ce anime e luata? ^w^

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

rabdarea e sfanta si intr-adevar daca te uiti la soare dupa it apare o pata mov pe ochi insa animeul din care e poza parca ti l-am spus e " Free! " frate e free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sergiule. (mă lasi sa-ti zic Duțu? Mă lasi? Ha? Ha? O-O) nu te scuip intre ochii aia de maimupotamus ca ai zis 16, da bătaie tot iti iei. laughing

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

De ce, Daisuki? a zis ca ai 5 ani si eu l-am contrazis ca sa-ti iau apararea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu face pe nevinovatu. Duțule laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prostul nescolarizat, ai dus o lupta si-ai scapat.Dar duci o lupta colosaala, cu prostul care are scoala.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Daca imi mai zici dutu iti sparg termopanele de la casa cu bolovanu.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Merci! happy

| AndresDarie2000 a răspuns (pentru AndresDarie2000):

Nu contează!happy