| ww2Totenkopf a întrebat:

Am perfectionat ``Bomba Nucleara Anit-LALA BAND``, acum este de doua ori mai puterica si distruge orice fan LALA BAND pe o raza de 2000 km.O voi boteza ``Anti-LALA BAND V2``.
http://imgur.com/eG9mZPM

35 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Waaw,tare! Aşa o să îşi facă efectul şi în oraşul meu.

| StayChill a răspuns:

Primesti comenzi? Vreau cam... 15.

| ww2Totenkopf explică (pentru Weedier):

Tovarase,eu pregatesc un atac global!
devil

| ww2Totenkopf explică (pentru StayChill):

Http://imgur.com/eG9mZPM
300 CARTOFI PE 1 BOMBA!

| Weedier a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nu ştiam că troglodiţii ăştia au fani în toată lumea.Trist...

| samynța a răspuns:

Mai intai distruge prostia din tine laughing.

| Ayako a răspuns:

Misto.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Cumparat!

| Neverwas a răspuns:

Se poate licita?
Vreau neaparat un ''Anti-LALA BAND V2''

| MдĐдLiNид a răspuns:

Spune-mi cat costa, e vanduta. happy

| ww2Totenkopf explică (pentru Neverwas):

Am 100.

| ww2Totenkopf explică (pentru MдĐдLiNид):

Cate vrei?

| ww2Totenkopf explică (pentru samynța):

Ar trebui sa iti dau doua replici, dar nu ma cobor la nivelul tau.

| ww2Totenkopf explică (pentru Ayako):

Sa fiu singer...da.
PS-Cealalta intrebare era plina si nu mai apareau raspunsurile.

| єχcєєℓ a răspuns:

Bro this seems like Aldea Melvada from San Andreas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau 0 lei pe una.

| ww2Totenkopf explică (pentru anonim_4396):

Din acest motiv o da pe euro.

| Pawesome a răspuns:

O varianta anti-prostie ar fi mai eficienta.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Sper ca e foarte eficienta happy

| SlenderWomen a răspuns:

De unde ai cumparat-o? vreau si e o bomba dinaia repede cat mai sunt!

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Te inteleg perfect blondinule.

| YuiYui a răspuns:

In sfarsit cineva care s-a gandit la asta. Vreau si eu una, poate chiar doua... nu strica niciodata.

| StayChill a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

300 CARTOFI SI UN ŞIRET DE LA TENIS! Elimin concurenta devil

| Speed99 a răspuns (pentru samynța):

Phoai, mi-ai luat cuvintele.

| samynța a răspuns:

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

| ww2Totenkopf explică (pentru samynța):

Daca sunt asa prost, de ce am un IQ de 121?

| samynța a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Unde scrie asta? Pe wc-ul tău?

Dacă aveai IQ de 121, știai că ei sunt cei mai buni cântăreți și trupe ai prezentului. Dacă nu știi, atunci îți fac o reîmprospătare mintală!

; 1D, LALA BAND, SG, JB, MC, și mulți alții criticați de "genii„, ca tine!

Dacă te conformai cu adevărat, acești "tăntălăi„ sunt idolii unei generații, au făcut Colegiul Național de Arte, Dinu Lipatti și acum își trăiesc viețile, și nu bagă în seamă idioți ca tine happy. Să te văd acum, unde-i IQ-ul?

| ww2Totenkopf explică (pentru samynța):

Testul ``IQ`` l-am dat acum 1 an daca totusi te intereseaza.Se vede clar ca esti o fana disperata care studiaza o trupa de ``genii muzicali``. Daca totusi ascult muzica, ascult ceva care imi place, nu care ii ``la moda``. Compara ``LALA BAND`` cu Ludwig Amadeus Mozart.

| Seducatorul a răspuns:

Iar cumperi ma bombe de la chinezi?laughing