| ww2Totenkopf a întrebat:

Am perfectionat ``Bomba Nucleara Anit-LALA BAND``, acum este de doua ori mai puterica si distruge orice fan LALA BAND pe o raza de 2000 km.O voi boteza ``Anti-LALA BAND V2``.
http://imgur.com/eG9mZPM

35 răspunsuri:
| samynța a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

FRATE. Eram sigura ca asa vei face happy. Cine compară muzica cu muzica? Da, el a fost și va rămâne cel mai bun compozitor.

DAR eu am zis de ce ascultă oamenii. Dacă asculți MOZART, de ce îți mai bați capul cu cei din LALA BAND? happy.

Și încă ceva, dacă de cobori la nivelul meu, dai de petrol happy.

| ww2Totenkopf explică (pentru samynța):

Nu prea ascult MOZART.Ma adoarme instant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, cati o sa moara! devil

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Te rog ai mila pentru prietenele mele puppy dog eyes. crying

| samynța a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Atunci de ce zici de el laughing.

Întrebări recente