cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii lui Justin Bieber. 3 pisici manaca 3 soareci in 3 minute. In cate minute mananca 100 de pisici 100 de soareci?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

In 100 minute si sunt mare fan justin bieber

34 răspunsuri:
| iuliaoprea a răspuns:

Este un filmulet simpatic pe youtube cu o fetita care plange dupa acest oarecare. Intra si cauta o sa razi garantat. Fetita aia chiar sufera dupa el!laughing Si are cam 3-4 ani.

| Elena1234456 a răspuns:

Pisicile papa mancare pentru pisiciwinking.

| DeeDee28 a răspuns:

Acum serios.de unde crezi ca stiu ei un astfel de raspuns? e prea greu pentru ei.trebuie gasita una mai simpla...stiu eu:cate oua fac gainile pe luna?

| multimoak a răspuns:

In 3 de minute!

| Ea12345 a răspuns:

3 minute(?!?), dar ce e cu raspunsurile astea?

| Roby67 a răspuns:

@DeeDee, cand am fost eu pe luna nu am vazut nici o gaina acolo. Deci zero happy
@cristacheceliute, deci, 3+3-3*(100/100)=ghici... Si asta fara sa fiu fan Justin Bieberwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@roby67 daca nu esti fan nu dau fundita, si oricum esti prea mare pentru astfel de probleme laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tocmai pentru fani lu justin bieber?

| roxyrocks a răspuns:

Scz cine e Justin Bieber? cumva e de pe la disney channel? scuze ca nu stiu:-s

| Roby67 a răspuns:

@cristacheceliute, nu sunt mare deloc, am numai 1, 90, si vreau fundulita crying

| Gosh. a răspuns:

Uau, si numai fanii Justin Bieber iti pot raspunde?
Whoaaa!
Pai in 3 minute happy

| emonika4you a răspuns:

In 3 minute... e logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa fiu fana, intuiesc presupusul raspuns: 100 de minute. Geniul de mine!winking

| DeeDee28 a răspuns:

Deci @andreea merita fundita pentru ca "ne-a rezolvat" problema si e si fan Justin Bieber.eu nu o merit ca nu sunt fan

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Andreea ne-a rezolvat dilema. Dupa cum a spus si DeeDee. Asteptam acest raspuns ca sa pot da fundita, sunt absolut convins ca esti cel mai mare fan dintre cei de aici, andreeawinking

| Rioko a răspuns:

100 si ascult si eu cateva melodii

| cornculapte a răspuns:

laughing Se vede cine e fan. Nu comentez, nu vreau sa fiu rautacioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de minute

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Il urask pe asa zisul justin bieber ~x(... nu stau prea bine cu matematica dar eu cred ca sunt 3 minbig grinwinking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da. Sunt mare fan, dar imi pare rau ca nu-l pot vedea in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar manca 100 de min...si.justin Bieber e foarte foarte foarte tare!

| deeautza a răspuns:

Dar dc a castigat andreea ca rasp corect este 3 min pentru ca fiekrui pisica ii trebuie 3 min sa manance un soricel si daca sunt 100 l trebuie 3 min... logic

| ReveuseKaari a răspuns:

Loool. Cum să mănânce în 100 de minute? Ce aveţi în cap? rolling on the floor). Dacă trei pisici mănâncă trei şoareci în trei minute înseamnă că o pisică mănâncă un şoricel în trei minute. 100 de pisici mănâncă 100 de şoareci tot în trei minute, logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in 3 minute 3 pisici maninca 3 soareci atunci 100 de pisici mananca 100 de soareci in 100 de minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 minute sunt mare fan justin biber i love si bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca 3 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| deutzadeutza a răspuns:

Eu sunt fan justin biber si raspunsul este 100min deoarece tu ai spus ca 3 pisici mananca cate 3 soareci intr-un minut inseamna ca fiecare pisica mananca un soarece intrum minut si daca spui 100 de pisici in cat timp mananca 100 de joareci inseamna ca o pisica are joarecele ei si fiecare mananca joarecele intr-un minut asa ca raspunsul este 100 si am dat si explicatia raspunsului asa ca sa stiti sunt un mare fan justin biber

Întrebări recente