cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii lui Justin Bieber. 3 pisici manaca 3 soareci in 3 minute. In cate minute mananca 100 de pisici 100 de soareci?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

In 100 minute si sunt mare fan justin bieber

35 răspunsuri:
| maria_5654 a răspuns:

3 min

| emonika4you a răspuns:

In 3 minute... e logic

| deutzadeutza a răspuns:

Eu sunt fan justin biber si raspunsul este 100min deoarece tu ai spus ca 3 pisici mananca cate 3 soareci intr-un minut inseamna ca fiecare pisica mananca un soarece intrum minut si daca spui 100 de pisici in cat timp mananca 100 de joareci inseamna ca o pisica are joarecele ei si fiecare mananca joarecele intr-un minut asa ca raspunsul este 100 si am dat si explicatia raspunsului asa ca sa stiti sunt un mare fan justin biber

| Maria_Eufrosina_Crisu_1953 a răspuns:

Dar,te-ai gandit de cate pisici este nevoie pentru a prinde 100 soareci in 100 minute?

| deeautza a răspuns:

Dar dc a castigat andreea ca rasp corect este 3 min pentru ca fiekrui pisica ii trebuie 3 min sa manance un soricel si daca sunt 100 l trebuie 3 min... logic

Întrebări recente