| JustHappiness a întrebat:

Ar mai avea rost să răspunzi la o întrebare care deja a ales un răspuns câştigător? Adică până la urmă te distrezi răspunzând, mai ales la T/A. Deci (fără deci)... Ar mai avea rost?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

DA! Pentru ca daca e la categoria T A atunci acolo raspunzi doar sa te amuzi si decizi atunci daca te mai amuza conversatia... La alte categorii trebuie sa raspunzi cu orice pret daca stii raspunsul ca la urma urmei dam raspunsuri pentru a ajuta NU pentru funda, nu cred ca te incalzeste cu nimic funda, asta e parerea mea!

11 răspunsuri:
| BellaVampire a răspuns:

Hey!
Chiar daca are funda, poti raspunde de amuzament pentru ca raspunsul tau tot va aparea la cel care a pus intrebarea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru că și degetele trebuie să facă sport ca să aibă pătrățele...

| zurick a răspuns:

Nu-mi pasa de funde...
Deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă am să-i spun ceva celui ce a pus întrebarea o voi face indiferent dacă funda este acordată sau nu.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Da mă, îți stă bine în roșu.
(nu căuta sensul...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Chiar nu mă interesează sensul, poate doar rostul sau logica.

| AikkoxD a răspuns:

Eu răspund că n-am smântână pentru seminţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la T/A sansa sa primesti o funda e 1 la 100, stiu ce vorbesc sunt aici de 9 luni. Aici raspundem doar de distractie.

| JustHappiness explică (pentru anonim_4396):

Dar la alte categorii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru JustHappiness):

La alte categorii primesti funde destul de lejer, la muzica am facut 50 de funde in doar vreo 2-3 luni.

| JustHappiness explică (pentru anonim_4396):

Ah, mersi, am înţeles.