| Ani28 a întrebat:

Ashadow,cum ai putut? crying Cum ai putut sa bei tot vinul, fara sa-mi lasi si mie macar...un butoi? Esti mort! Ma auzi? M-O-R-T! frustrated

14 răspunsuri:
| mynameismada a răspuns:

Praf il facem! devil

Răspuns utilizator avertizat
| sнᴀᴅσω a răspuns:

Va desparte un monitor, deci e viu. V-I-U.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Deci gata toate intrebarile in care mai apare ceva ce a facut Ashadow sunt reportate.

| mynameismada a răspuns (pentru BideuSeIntoarce):

Cred ca te-a hipnotizato. oCum se poate asa ceva! o. oDaca le raportezi atunci te raportam si noi pe tine!tongue

| xMary a răspuns:

O băut tot vinu'?! Și de ziua mea ce mai bem?

Răspuns utilizator avertizat
| xMary a răspuns (pentru Ani28):

Atunci îi bine.

| suităr a răspuns:

Ehem..incearca busuioaca de bohotinwinking

| Ashadow a răspuns:

Șie mai dir? Da noam beot nimica...
Detectiva m- a parat nu?

Răspuns utilizator avertizat
| 666Belial666 a răspuns:

Vai ce ii fac.O sa iau trenul pana la el.Cum a putut face asa ceva crying e groaznic crying.

| zurick a răspuns:

Saracul...daca tu te-ai suparat pe el anunta-ma te rog la ce ora e uraganul...