| robijam a întrebat:

Asta da echipa de NASCAR. http://www.youtube.com/watch?v=abQmhfo_lN0

9 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Du-te incololaughing)sa ma cac pe mine rasrolling on the floor)

| Seducatorul a răspuns (pentru Seducatorul):

De ras*

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Nebuni... laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nici nu m-aş mira dacă printre ei e şi vărumiu.

| robijam explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Sa banuiesc ca varuto e cigan. rolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru robijam):

Nu, zic şi eu, că şi el face chestii de genul.
Dar de când a ajuns şofer de tir nu cred că-i mai arde de dacii happy

| robijam explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Aia e Dacie cu motor cu fisiune nucleara si cusca de protectie a cretinilor ce o conduc. Nici un tir nu o depaseste rolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru robijam):

Sunt sigură.

| zurick a răspuns:

Credeam ca asta se intampla doar la noi?! De ce ne-au copiat pana si ei?

Întrebări recente