| Hasss a întrebat:

Auziti daca sar arunca Justin Bieber de pe un bloc voi ce ati face?laughing)

eu unul mias cumpara o punga de popcorn si o sticla de suc si asi zice
MOTOR!rolling on the floor

VOI? funda celui mai amuzant comentariu tongue

22 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Eu aş zice să înveţi gramatica.Ce zici?

| ViezurE a răspuns:

Învaţă româna cocalar agramat.

| RockaruL a răspuns:

M-as kaca la tine in cap exact de pe blocul de pe care se arunca Bieber.Amin!

| AnneBre a răspuns:

Feche faza fratestraight face Poti sa-ti iei jucariile si sa plecioh go on

| CastorR a răspuns:

Ai vrut sa pari si tu interesant dar SURPRIZA!
Nu esti.

| CastorR a răspuns:

@sheky203 tu esti ala tampit si retardat.Viezure ti-a zis sa inveti niste gramatica si se pare ca tu ai turbat...tongue

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Haha,chiar ai fata de troll.

| ahlrh a răspuns:

Vechie ideea.
Eu unul i-aș anunța pe toți (care nu strigă „motor") să nu se panicheze/bucure degeaba,
- Este doar un platou de filmări, eliberați sala. Mulțumesc.
Iar eu, să-mi aleg cel mai bun loc de unde să filmez, așa ajunge contul meu de pe youtube Vedetă big grin

P.S: Nu mă luați în serios, glumesc și eu.

| AnaEindragostita a răspuns:

As lua parte la aceasta comfruntare Justin VS moartea eu una as lua 20 de burrito si as arunca cu el in el... faza tare niciuna :p

Răspuns utilizator avertizat
| iGăust a răspuns:

Stii ce as face laughing?

Mi-as aduce prietena ca il iubeste pe Justin Biberon.
Restul e poveste de adormit copilashi.

| Mary24 a răspuns:

Faza asta e fumataoh go on Date de aicioh go on

| Bombonicăăăă a răspuns:

As vrea sa ii vad fatau lui Ladyj ( as muri de ras laughing)

| AiLăvMi a răspuns:

Du-te in camera ta imediat si nu iesi pana nu gasesti o intrebare originala!

| Redbulă a răspuns:

Savurez momentul...

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Aşa,trebuia să râd? Nu mă interesează Justin Biber.
P.S Întrebarea asta a fost pusă de unşpe mii de ori.

| Hasss explică:

eu doar am pus o intrebare sa mai rada lumea st prea ratati da se pare ca T/A se duce dq cu toti... din ia

| Hasss explică:

Viezure esti cam retardat pentru secolu 21 esti cel mai tampit om din lume tu daca ai 13 ani maxim 14 e bine ca mai mult nu cred du-te si joacate mario si metin2 disperatule... imi spui tu mie sa invat romana da pe tine nu te vezi

| Kennysa a răspuns:

As zice sa incetezi, cand vei ajunge la nivelul lui atunci poti sa comentezi, pana atunci taci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veche.

| AiMZeR a răspuns:

As privi dintr-un sezlong cu popcorn si pepsi laughing si as spune:" Urmeaza acum guta si salam" laughing)

Întrebări recente