| Hasss a întrebat:

Auziti daca sar arunca Justin Bieber de pe un bloc voi ce ati face?laughing)

eu unul mias cumpara o punga de popcorn si o sticla de suc si asi zice
MOTOR!rolling on the floor

VOI? funda celui mai amuzant comentariu tongue

22 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Faza asta e fumataoh go on Date de aicioh go on

Răspuns utilizator avertizat
| ahlrh a răspuns:

Vechie ideea.
Eu unul i-aș anunța pe toți (care nu strigă „motor") să nu se panicheze/bucure degeaba,
- Este doar un platou de filmări, eliberați sala. Mulțumesc.
Iar eu, să-mi aleg cel mai bun loc de unde să filmez, așa ajunge contul meu de pe youtube Vedetă big grin

P.S: Nu mă luați în serios, glumesc și eu.

| AiMZeR a răspuns:

As privi dintr-un sezlong cu popcorn si pepsi laughing si as spune:" Urmeaza acum guta si salam" laughing)

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Haha,chiar ai fata de troll.

| Kennysa a răspuns:

As zice sa incetezi, cand vei ajunge la nivelul lui atunci poti sa comentezi, pana atunci taci!

| ViezurE a răspuns:

Eu aş zice să înveţi gramatica.Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veche.

| CastorR a răspuns:

Ai vrut sa pari si tu interesant dar SURPRIZA!
Nu esti.

| iGăust a răspuns:

Stii ce as face laughing?

Mi-as aduce prietena ca il iubeste pe Justin Biberon.
Restul e poveste de adormit copilashi.

| Bombonicăăăă a răspuns:

As vrea sa ii vad fatau lui Ladyj ( as muri de ras laughing)

| AnneBre a răspuns:

Feche faza fratestraight face Poti sa-ti iei jucariile si sa plecioh go on

| AiLăvMi a răspuns:

Du-te in camera ta imediat si nu iesi pana nu gasesti o intrebare originala!

| Redbulă a răspuns:

Savurez momentul...

| AnaEindragostita a răspuns:

As lua parte la aceasta comfruntare Justin VS moartea eu una as lua 20 de burrito si as arunca cu el in el... faza tare niciuna :p

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Aşa,trebuia să râd? Nu mă interesează Justin Biber.
P.S Întrebarea asta a fost pusă de unşpe mii de ori.

| Hasss explică:

eu doar am pus o intrebare sa mai rada lumea st prea ratati da se pare ca T/A se duce dq cu toti... din ia

| ViezurE a răspuns:

Învaţă româna cocalar agramat.

| Hasss explică:

Viezure esti cam retardat pentru secolu 21 esti cel mai tampit om din lume tu daca ai 13 ani maxim 14 e bine ca mai mult nu cred du-te si joacate mario si metin2 disperatule... imi spui tu mie sa invat romana da pe tine nu te vezi

| RockaruL a răspuns:

M-as kaca la tine in cap exact de pe blocul de pe care se arunca Bieber.Amin!

| CastorR a răspuns:

@sheky203 tu esti ala tampit si retardat.Viezure ti-a zis sa inveti niste gramatica si se pare ca tu ai turbat...tongue

| COLINO a răspuns (pentru Blossomis):

Ai mare dreptate. Ehe ce va mai roade invidia. Va luati de JB aiurea cand veti ajunge pe propria munca unde a ajuns el atunci putei sa spuneti ceva jignitor la adresa lui. Trebuie mentinut el sa evidentiat pe propia munca facand cover la piesle lui usher si alti artisti, postandule pe youtube, asa l-a vazut cineva care i-a aratat lui usher, acesta la chemat in studioul lui si totul a inceput (este foarte pe scurt mai multe detalii pe wikipedia ). Cred ca tu xD3nYSx inca ii mai ceri bani de suc si ce mai vrei tu mamei tale, el se duce in vacante exotice cu familia pe Bani lui deci...te rog nu mai jigni pe cine nu iti permiti. Sper ca JB sa nu ajunga la fel de hartuit cum a fost MJ sper sa nu fie acuzat de pedofilie etc(ma refer in instanta sa nu aibe proces ca asa pe youtube sunt multi ca tine xD3nYSx care il fac gay poponar pedofil etc ). I love you Michal. (stiu ca faza asta cu i love you MJ nu are legatura dar sunt fan MJ si aproximativ in toate mesajele scriu acest text scurt care semnifica mult pentru mine. )

Întrebări recente