| anonim_4396 a întrebat:

Ba copii ba, ia spuneti voi, ati fumat vreodată? Sau, fumati? Spuneti adevărul.

80 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

adevărul
deci
minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul an de liceu am fumat 3 luni ca na, inca eram mic si prost si ma luam dupa turma. cand am vazut cati bani cheltui aiurea am lasat-o balta laughing

| LoveSleep a răspuns:

Ce-i aia fumat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am fumat. Un pachet intr'un an. Nu vreau sa incep din nou big grin
Nu sunt fumator dar am incercat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Deci fumezi? O-O

| AlessaLovesYou a răspuns:

Am incercat o data sa fumez.
A. Fost. Groaznic. Yuck. Bleah. Naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa deci thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Inocentul de tine. Tu te-ai dat de gol ca fumezi. :]]

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Q.Q
deci nu fumez.
ock.
am
fost
la
alergat
şi
am
alergat
6 ture
şi
am
alergat
6 ture
şi
am
alergat
6 ture
şi
6 ture
am
alergat
deci
nu
fumez.
dc
întrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa zici ca nu ai tras un fum niciodata? stii ca mincinosii ajung in iad la satana pe furculita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fumat din decembrie 2012 până în mai 2014, dar doar câte vreo 3-5 țigări pe zi.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Furculita? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Never! Si nici nu o sa fac asta. Mi-a spus o fosta colega " mergem dupa liceu, hai cu noi" du-te frate. Doar mirosul ala ma face sa vars.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti adevăratul Turbox? thinking

| Andr3i321 a răspuns:

Buna happy
Da, am fumat 2 ani, mai exact de la 12 pana pe la 14 nu mai tine minte exact, dar m-am lasat pentru ca la un moment dat dupa ce fumam mi se facea foarte foarte rau, iar eu pe-atunci aveam si lipsa de calciu si chiar fusesem internat in spital din cauza asta, iar eu mai si fumam pe deasupra...Pana la urma am reusit sa ma las din cauza unei raceli care m-a terminat 3 saptamani si iti dai seama, rupt de raceala nu mai mergea deloc tigara, cand mi-am aprins una am zis ca ajung la urgente de rau ce mi-a fost, fiind rupt de raceala, in combinatie cu fumul de tigara m-a luat raul de am zis ca-mi dau duhul. In fine, de atunci am mai tras doar ocazional cate un fum dar asta de mult, acum nu mai fumez deloc si ma simt bine. In ceea ce te priveste pe tine, in cazul in care inca nu fumezi, daca iti trece prin minte sa tragi vreun fum cand esti cu prietenele te sfatuiesc sa eviti pe cat posibil, nu te ajuta cu nimic decat ca iti distrugi santatea, mirosi urat a tutun si ai lipsa de energie... iar in cazul in care esti fata, asa cum sbanuiesc de altfel, e mai rau, pentru ca in primul rand noua baietilor nu ne plac fetele care duhnesc a tutun din gura deci sfatul meu e sa nu te apuci de fumat ca nu ai nimic de castigat, doar iti distrugi sanatatea si e pacat.
Sper sa tii cont de sfatul meu pentru ca iti vorbesc din experienta si stiu ce spun.
Pa, pahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Asa...n-am ce face. Peppa fumează?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine faci. bani cheltuiti aiurea si prosteste

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ii ziceam furca, merge si furculita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Andr3i321):

Nu m-as apuca nici moarta de fumat. Am niste principii si sunt dura cu mine când e vorba de ce e bine si ce e rau. Prietene...nu am. Bine, am, dar pe net. Nu le-am întâlnit pana acum, deci cum nici ele nu sunt fumatoare nu are cine sa mă determine sa fac asta.
Mersi totusi pentru sfat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ambii Turbox sunt adevărați, e tot aceiași persoană doar că pe 2 conturi diferite. Acest cont îl folosesc la postări mai serioase și mai normale iar de pe celălalt pun postări mai ciudate.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

asta numa' cristos ştie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cunosc o fata, care are multi frati, mai mici, parintii beau, fumează, ea la fel, fratii ei de 5-10 ani si ei, locuiesc intr-o camera a unei case, si zic ca nu au bani. Ce oameni ar accepta sa trăiască asa? Cum sa dai banii pe tigari si bautura fără sa te gandesti ca mâine copiii tai nu au ce manca? (de parinti vorbesc). Ce oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Suna mai atragator asa laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

am fumat 5 tigari in 2 ani hurrr durr ce hardcore sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu parinti de genul. nu sunt normali sau le pasa de altii de aia pot face asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gata, esti mai nebun ca mine. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Tu mi-ai trimis cerere pe Facebook? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Cum se face semnul crucii? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

smug