| anonim_4396 a întrebat:

Ba copii ba, ia spuneti voi, ati fumat vreodată? Sau, fumati? Spuneti adevărul.

80 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Da. Am tras un fum si am tusit o jumatate de ora. happy

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am reușit?

| Amegadaisuki a răspuns:

Nu am fumat si nici nu o sa fumez

| RainmakerX a răspuns:

Nu am fumat si nici n-o s-o fac. Never. Sunt prea zgarcit pentru asa ceva. Prefer sa strang banii ca sa iau ceva util *minte, strange pentru mofturi*. big grin
Fumeaza aia pe la scoala. S-au oferit odata sa-mi dea sa incerc dintr-o tigare electronica... dupa ce am vazut cati nespalati si-au pus balele pe ea..."Nu, merci, sunt okay!"

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm,daca spun ca fumez ajung in iad? Oricum, nu conteaza, da, fumez. Acum astept flacarile iadului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tras odată aşa tare că era să mor
Vai
Nu-mi mai trebuie de atunci

| LePotato a răspuns:

Nope

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ai un talent rar... :]]
Ai pus, acum mult timp, o poza unui user ( nu stiu care) cu o punga de...nu stiu ce erau, dar, in coltul fotografiei, daca te uitai atent se vedea un pachet de tigari. Bine, poate nu era al tau, da zic si eu.
smug ce atenta-s la detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba măcar tu recunosti. Bravo man.
De ce fumezi? Acum ia zi, " de plăcere" :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Aici ai dreptate. Pun toti jegosii gura pe ea. Cum suporta sa traga toti din chestia aia? Stupid...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*sare pe ea* Wetyyyyyy! Te-ai intolors! :3333

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, nu mi-am facut facebook de mult si am dat acolo cereri aiurea ca sa nu mai am treaba dupa. Daca e Alessa Hart atunci eu sunt.

| Croampa a răspuns:

Nu ba, nu. E cel mai prost si penibil obicei care-l poate avea umanitatea. Decat sa fumez prefer sa-mi tai buzele si sa mi le mestec!

| L1feDRAIN a răspuns:

Am incercat la 11 ani o tigara rolling on the floor))))
Doamne ce prostie am facut, de fapt nu am simtit nimic decit fum si gata, nu inteleg ce ii atrage pe altii asa mult, repet:
Doar o data, 5 minute, gata, acum sunt sanatos mental, parca am 15 ani.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope,de relaxare.Nici nu ai idee ce merge o tigara cand esti suparat,nervos,bucuros,trist,melancolic,somnoros, infometat, insetat, plictisit, ocupat laughing deci dupa cum vezi in unele situatii o tigara e foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Da, in situatii rare in viata unui om. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Da, tu esti. :]]

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Ei suporta sa faca asta cu orice...nu e mare lucru pentru ei. Si la karate ziceau ca's nu stiu cum ca nu le dadeam din apa mea. laughing Pai no, daca ai sticla ta atunci iti pun in ea, dar asa cum? Iti lasi balele in apa mea? Da, este stupid...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Una mi-a scuipat in sticla odata si dupa, unul a baut. Scârbos.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

EU SUNT! laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG Yuuck! :/

| RAY a răspuns:

NU,dar mau fumat alti pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tu esti omul iarba. thinking

| DoguMX a răspuns:

Am fumat un pachet in 2 luni mai demult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoguMX):

Si acum mai fumezi?

| DoguMX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fumat la 5 ani, jur. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca si tu mai fumat?

| raMLesS a răspuns:

Da fumez Marijuana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai ori amintesti ceva? Ca eu nu. thinking