| Tuitii a întrebat:

Băi. eu am o dilemă: ce are toată lumea cu Fuego până la urmă?

21 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

Da.

| sesilia2 a răspuns:

Televiziunile is bat joc de el si s-a luat toata lumea dupa ele...asta mi-a zis mie cineva (acum nu stiu daca e adevarat, iti spun si eu ce am auzit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai are nimeni nimic cu Fuego. Acum se vorbeşte numai despre mame şi cratime. Să vedem ce urmează după. Mă aştept la ce e mai rău.

| Musique a răspuns:

Dilemă nerezolvată, bifat!

Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca oamenii se comporta ca oile..si cand zice cineva ceva e imposibil sa nu se ia cativa dupa el

| NoMusicNoLife a răspuns:

Ceva. Lucru inexplicabil. Dilemă rezolvată.

Răspuns utilizator avertizat
| Elsiane a răspuns:

Dilemă rezolvatăă.

| BiancaBaby a răspuns:

Mie una mi-a furat prajitura sad si vreau sa ma razbun pe el, intr-o noapte cand doarme merg sa-i fur ursuletul, cine vrea sa ma ajute?

| DevilBot07 a răspuns (pentru iKeel):

Nu

| iKeel a răspuns (pentru DevilBot07):

Şi?

| DevilBot07 a răspuns (pentru iKeel):

Am raspuns de dragul de a raspunde, ca la ce categorii-s puse intrebarile astea...

| umbrax a răspuns (pentru BiancaBaby):

Bau-bau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am avut nimic pana la dat in judecata pe Bendeac.

| Chriistos a răspuns:

Pai eu in afara de cei 2 copii nu am nimic (doresc sa precizez ca el este femeia).

| PrunaPătrată a răspuns:

Ai o dilema... si nu esti singurul/a laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cinci.

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

L-a înşelat pe Treistariu.

| doarEu001 a răspuns:

Ca o pune pe ma-sa sa impodobeasca bradulthinking vezi am scris cu cratima ca dupa se ia lumea de mine:-s

| strengaritzza a răspuns:

Nici eu nu stiu de ce. Aia care fac chestii de genu sunt oameni fara preocupare. Plictisiti probabil si de ei insisi.

| fcumynte a răspuns:

Pentru ca invidia e mare... unora nu le convine ca fuego e iubit de multi romani...si melodia cu "impodobeste mama bradul" nu va obliga nimeni sa o ascultati. daca voi stiti numai manele e problema voastra.sunt unii care adora melodia asta.acele persoane stiu sa inteleaga mesajul unei melodii.