Apache
| Apache a întrebat:

Battle of TPU :

This week ...Mufla vs Comeandtellmesomething

http://i.imgur.com/tJKFT.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă îl face pe Comy din punct de vedere al punctajului, chiar dacă el este mai înalt în rank. Muflă să câştige, deşi ştii care e problema? Nu după punctaj îţi poţi da seama de calitatea unui user, unii fiind umflaţi cu voturi de la admiratori, tihihihi.

Şi ia stai, ceva nu e în regulă cu rankul total. La Muflă e de 269680 şi dincolo de 264424, chiar dacă nu e semnificativ tot e incorect, ce să zic.

43 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

*il intrerupe pe Apache*

*bate el gongul*

| Criiiiiiiis a răspuns:

Muflaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
* caută trofeul ăla mare *

http://i.imgur.com/QaWRd.jpg

| ɔɐıɔ a răspuns:

Aleg pe Comy, mufla -1 punct are din cauza punctajului, la amuzament suntei egali

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Comytongue

Răspuns utilizator avertizat
| xMary a răspuns:

Muflăăă

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Comy big grin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Desi suna ca un discurs de miss univers, de ce sa nu fie pace?
laughing

sau asta e rezultatul plictiselii?

| MyObsession a răspuns:

Ăhă.stai că n-am înţeles ceva.
TU pui o întrebare şi ei trebuie să răspundă?
M-am lovit la cap azi.
*Hai comyyyyyy, hai muflăăăă*

| Musique a răspuns:

Runda 1:Comeandtellmesomething Vs Wladut
Castigator: Comeandtellmesomething

Runda 2: Comeandtellmesomething (casigatorul rundei 1) Vs Mufla
Castigatorul(din punctul meu de vedere) : Comeandtellmesomething (asta deoarece are 123459876 fane innebunite straight face )

*ce e important* Votul meu: Comy, mi-e mai simpatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Frate. Greu de ales! :\

Comy.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
( blaaaablaaaablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa )

| AudImagini a răspuns:

Comy sună gay.
Aşa că o să zic Comeandtellmesomething

| WhatMeanLove a răspuns:

Mufla.

| AnneBre a răspuns:

Clar Muflă big grin

| Șâret a răspuns:

De ce îmi faci astaaaaaaaaaaa?
I hate you, apaș.
Anyway...Să zicem Muflă, hala-bala o iubește mai mult pe ea.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ha...Mufla forevar

*se intreaba cand o sa apara si el*

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Pam pam pam ...

| EvangelineDS a răspuns:

Pot sa-i aleg pe amandoi?

| Bya132 a răspuns:

Muflă-o tipă amuzantă şi de treabă, pe care o cunosc (suficient de bine);
Comeandtellmesomething-un tip de treabă, la fel, amuzant, pe care îl cunosc la fel de bine.

Am o părere bună despre ambii.
Sper să câştig eu!

| DrugFree a răspuns:

Mufla

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

E as zice comy...
Comeandtellmesomething.

| Miky03 a răspuns:

Mufla

| LoL a răspuns:

Pai Mufla este extramegaultra amuzanta insa Comy e mai... nu stiu... simpatichee hee
deci e clar:Comandtellmesomething!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Omule,o să iau bătaie mai ceva ca la mondiale.
Lumea o să arunce cu roşii stricate în mine şi o să pună "rolling on the floor" de fiecare dată când apare faţa mea pe aici.O să fiu nevoit să-mi schimb numele în ceva gen Cojocaru-Tom-Mac-Bill-Bob-Sulă,să-mi las barbă şi să mă refugiez în munţi unde voi trăi cu animalele,voi da bere pe gât,îmi voi roade unghiile, voi aştepta sa-mi vină vreo revelaţie...dar probabil voi muri stând pe o stâncă şi cântând chestii gen "Relax, take it eaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasy!"-_-
Ză moarte...a început!

| blueangel99 a răspuns:

Comeandtellmesomething

| Deny1333 a răspuns:

Mufcom. big grin

| Cereala a răspuns:

Huh greu.

Mu...Comeandtellmesomething

| LolNope a răspuns:

Ca sa tin cu fetele, Mufla.

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Comeandtellmesomething